Все цікаве тут

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все цікаве тут » Тестовый форум » Планшет


Планшет

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Друзі, хочу на подарунок синові купити планшет, але не знаю, який краще обрати, можливо ви якісь варіанти можете порадити та де купити?

0

2

Обирати треба за власним бюджетом, як на мене. Я можу порадити обрати та купити планшет https://expertonline.com.ua/noutbuki-ta … sheti.html в інтернет-магазині Експерт.  Тут для себе купував. Покупка була дуже простою. Я зробила замовлення онлайн і отримала планшет швидко і безпосередньо до дверей мого будинку. Крім того, клієнтська підтримка була дуже ввічливою та відповідала на всі мої запитання. Дуже задоволена!

0

3

Я хочу айфон взять. Ищу магазины с хорошими ценами.

0

4

Арианна92 написал(а):

Я хочу айфон взять. Ищу магазины с хорошими ценами.

Я себе не так давно заказала iphone 13 pink и вам очень советую покупать устройство именно в этом маркетплейсе, тогда вы не пожалеете о покупке, они вам еще и кешбек начислят с покупки в размере 10% от стоимости.

0

5

Юлиана Викторовна написал(а):

Друзі, хочу на подарунок синові купити планшет, але не знаю, який краще обрати, можливо ви якісь варіанти можете порадити та де купити?

Краще купити сенсорний ноутбук http://shop.lenovo.ua/category/notebooks/f_8110-8202-7607-1010. Такий ноутбук-планшет може працювати на оптимізованих для Windows або macOS операційних системах, що надає більше можливостей для виконання різноманітних завдань, таких як ведення документів, створення презентацій, редагування фотографій та відео. А ще ноутбук-планшет може використовуватися як звичайний ноутбук з клавіатурою або як планшет з дотиковим екраном, що надає вам можливість вибрати оптимальний спосіб вводу тексту для конкретної ситуації. Також в більшості випадків ноутбук-планшет має більший екран, ніж звичайний планшет, що робить його більш зручним для перегляду контенту та роботи з додатками.

0


Вы здесь » Все цікаве тут » Тестовый форум » Планшет